HB

David Montgomery, Iowa State
Damarea Crockett, Missouri
Damien Harris, Alabama
Rodney Anderson, Oklahoma
Bryce Love, Stanford
Devin Singletary, FAU
Josh Jacobs, Alabama
Chris Evans, Michigan
L.J. Scott, Mich St.
Trayveon Williams, Texas A&M
Miles Sanders, Penn St.
Myles Gaskin, Washington
Justice Hill, OK State
Benny Snell Jr., Kentucky
Travis Homer, Miami
Ty Johnson, Maryland
Patrick Taylor Jr., Memphis
Darrell Henderson Jr., Memphis
Aeris Williams, Miss St.
Jacques Patrick, Fla St.
Mike Weber, Ohio St.
Jeremy Cox, ODU
Jordan Scarlett, Florida
Karan Higdon, Michigan
Tavien Feaster, Clemson
Sewo Olonilua, TCU
Darius Anderson, TCU
Matt Colburn II, Wake Forest
Alexander Mattison, Boise St.
Bolu Olorunfunmi, UCLA
Marty Carter, Grand Valley St.
B.J. Emmons, FAU
Jalin Moore, Appalachian St.
Devwah Whitley, Arkansas
Tre Watson, California
Jamauri Bogan, W. Michigan
Rico Dowdle, South Carolina
Terence Williams, Baylor
Wesley Fields, Ga. Southern
Chris James Jr., Wisconsin
Kennedy McKoy, WVU
Lexington Thomas, UNLV
Mike Warren, Iowa St.
Elijah Holyfield, Georgia
Rodney Smith, Minnesota
Jon Hilliman, Rutgers
Marc Jones, Gannon
Soso Jamabo, UCLA
Aca’Cedric Ware, USC
A.J. Ouellette, Ohio
Alonzo Smith, Miami OH
Kenny Young III, Miami OH
Dontae Strickland, Syracuse
Eric Swinney, Ole Miss
Travon McMillian, Colorado
Jordan Cronkrite, USF
Alex Barnes, Kansas St.
Patrick Laird, California
Braeden West, SMU
Ryquell Armstead, Temple
Tony Brooks-James, Oregon
Mulbah Car, Houston
Khalil Herbert, Kansas
Marquis Young, UMass
Devine Ozigbo, Nebraska
Markell Jones, Purdue
D.J. Knox, Purdue
James Gilbert, Ball St.
Bruce Anderson, NDSU
Darrin Hall, Pitt
Madre London, Tennessee
Qadree Ollison, Pitt
C.J. Fuller, Clemson
La’Mical Perine, Florida
Isaiah Saunders, Idaho
A.J. Turner, South Carolina
James Williams, Washington St.
JaMycal Hasty, Baylor
Johnathan Ward, C. Michigan
Bradrick Shaw, Wisconsin
Warren Wand, Arkansas St.
KirVonte Benson, Georgia Tech
Adrian Killins Jr., UCF
Dominick Bragalone, Lehigh
Taj Griffin, Oregon
D’Andre Ferby, W. Kentucky
Marcus Marshall, JMU
Squally Canada, BYU
Shaq Van, E. Michigan
Ryan Fulse, Wagner
Mikale Wilbon, Nebraska
TaQuon Marshall, Georgia Tech
Taj McGowan, UCF
Jeremy Smith, Louisville
Ke’Shawn Vaughn, Vanderbilt
Taiwan Deal, Wisconsin
Reggie Corbin, Illinois
Tevin Mccaster, Youngstown St.